Duben 2011

William a Kate- film

30. dubna 2011 v 13:13 Filmy

Obsah, děj

William a Kate (TV) - plakát
Skutečný příběh o tom, jak obyčejná dívka našla svého prince a jak se její přátelství s princem Williamem změnilo v lásku.Krátce před netrpělivě očekávanou královskou svatbou se můžeme podívat na film, který vypráví o přátelství mezi britským princem Williamem a nastávající princeznou Kate Middletonovou. Na začátku se na nejstarší a nejprestižnější skotské univerzitě ve St. Andrews potkají princ William a okouzlující Catherine Elizabeth Middletonová, dívka ze zámožné středostavovské rodiny. Kate, která studovala dějiny umění, si William poprvé všiml, když předváděla na módní přehlídce. Dozvíme se, jak se seznámili, jak se rodilo jejich přátelství a postupně přerůstalo v zamilovanost a během následujících devíti let v lásku a vztah, kterému dnes fandí celý svět. Vypráví o těžkostech, kterými musel romantický vztah projít, nezdarech, které musel zvládnout, námluvách, komplikovaných sociálními tlaky, i o tom, proč královská rodina nakonec Kate přijala, i když není šlechtického původu (její matka Carol je bývalá letuška, otec Michael bývalý pilot British Airways). Jak se dívka, která po škole nastoupila jako asistentka nákupčího pro obchodní dům Jigsaw, vyrovnává s celosvětovou pozorností médií, kterou budí její vztah s princem Williamem. Nechybějí ostře sledované zásnuby i přípravy na netrpělivě očekávanou královskou svatbu.

ČeskoSlovenská Superstar-Nezvdávám

29. dubna 2011 v 22:35 Videoklipy
http://www.youtube.com/watch?v=_uG1YoLW5_o&playnext=1&list=PLFB9743F50B1D6461
♫♥♥♥ ♫

18.4.-24.4.

26. dubna 2011 v 9:22 Počítadlo
Navstevnost za minuly tyden (18.4. 2011 - 24.4. 2011) je: Pondeli: 25 Utery: 27 Streda: 44 Ctvrtek: 30 Patek: 26 Sobota: 26 Nedele: 27 Celkem: 205

Volný design: Justin Bieber

20. dubna 2011 v 20:59 | © Monishka |  Volné designy
Po hooooodně dlouhý době tu máme 1 volný design ;) Jestli se ti líbí,tak napiš komentář,že si ho bereš a je TVŮJ ! :)

©

Záhlaví:

11.4.-17.4.

20. dubna 2011 v 6:22 Počítadlo

Navstevnost za minuly tyden (11.4. 2011 - 17.4. 2011) je:
Pondeli: 37
Utery: 43
Streda: 26
Ctvrtek: 24
Patek: 41
Sobota: 37
Nedele: 39

Celkem: 247

Jak na úklid?

17. dubna 2011 v 13:13 Co se jinam nehodí...
Jasně, jde to snadno. Pár věci se kopne pod postel, hromady oblečení se zmuchlají do koule a nacpou do přeplněné skříně, bordel na stole se "srovná" do dvou nepřehledných hromad a mamce vysvětlíš, že to je tvůrčí chaos a že pořádek je pro hlupáky. Tohle se jí asi moc líbit nebude.

Jde to i jinak. S jednoduchými triky zvládneš úklid za dobu ne o moc delší, než tohle hala bala poklízení, a s výsledkem tentokrát budou rodiče určitě spokojení.

Pro začátek to ale bude chtít trochu investované energie, která se ti ale později mnohokrát vrátí.

Přehoz přes postel

Postel nejspíš dominuje každému pokojíčku, a pokud není ukázkově ustlaná, hned tvůj pokoj působí neupraveně. Jestli se ti nechce každé ráno natahovat prostěradlo a pečlivě stlát, pořiď si přehoz přes postel. Seženeš ho v prodejnách s nábytkem a zařízením interiéru a můžeš si vybrat takovou barvu a vzor, které ti nejlépe sednou do tvého pokojíčku.
Jestli ti vaši nechtějí přehoz zaplatit a tobě je líto, vyhazovat za něj peníze, stejně ti poslouží dostatečně velká deka, nebo tzv. patchworková deka, kterou si můžeš sama ušít z malých kousků různých látek. Jestli máš šikovné ruce, ještě tím pokoj hezky ozdobíš.

Krabice

Určitě máš ve svém pokojíčku spoustu drobností, které nepotřebuješ mít nutně na očích, ale na dno skříně je taky zahrabat nechceš. Kam s nimi, když už v policích není místo? Pořiď si na ně různě velké krabice. Ty můžeš koupit v papírnictví, supermarketu, nebo v obchodech s nábytkem, ale poslouží ti obyčejné papírové krabice, které si zadarmo můžeš vzít u vás v samoobsluze a polepit je a dozdobit podle vlastní fantazie.

Krabice s tvými poklady pak můžeš uložit pod postel nebo pod skříň.Ramínka v šatníku

Když si ráno vybíráš, co na sebe, vytaháš z polic spoustu oblečení, které se ti pak nechce skládat a naházíš ho ledabyle zpět do skříně, nebo jen tak přes opěrátko židle. Pak nemáš čas ho uklidit a každým dnem je hromada oblečení vyšší a vyšší.

Vyřeší to ramínka. Když budeš hledat ideální triko, vyzkoušíš ho před sebou i s ramínkem, a když ti nebude vyhovovat, zase ho jednoduše pověsíš zpátky. Žádné složité skládání, všechno je rychlé a praktické.

Nevýhodou je, že pověšené věci zabírají víc místa. Bude to tedy chtít probrat šatník a vyřadit věci, které vůbec nenosíš. Nebo si na ramínka pověs jen oblečení, které nosíš nejčastěji. Také si můžeš koupit speciální věšák jen na ramínka, ten se ti do pokojíku určitě ještě vejde a zabere méně místa, než celá skříň.

Nástěnka

Lístečky s úkoly, fotky kamarádů, vstupenky na páteční koncert… Všechny tyhle papírky můžeš snadno pověsit na nástěnku, takže ti nebudou na stole dělat nepořádek. Navíc je budeš mít na očích a už nikdy nebudeš muset přehrabovat celý stůl, abys je našla.

Na nástěnku můžeš pověsit i svoje náušnice, náhrdelníky a náramky. Je to přehledné a nezamotají se ti.

Košíky na šminky

Každá holka má doma spoustu kosmetických přípravků. Kde je máš ty? Vyhradila jsi jim polici ve skříni? Máš na ně speciální noční stolek. Nebo se ti povalují všude, kde je zrovna místo? Pořiď si na ně malé plastikové nebo proutěné košíčky. I když v nich bude poházená, nebude to působit neupraveně.

Šuplík na drobnosti

Nepořádku na stole se nevyhneš. Pokud ho používáš, dříve nebo později na něm prostě tvůrčí bordel vznikne. Poházené tužky, lístečky, lepidlo, pravítko, papíry s poznámkami… Jak to rychle uklidit? Vyhraď si horní šuplík svého pracovního stolu právě na tyto drobnosti. Při úklidu pak stačí jednoduše šuplík otevřít a všechno ze stolu do něj shrnout. Bude v něm sice asi pekelný nepořádek, ale do šuplíku přece není vidět. ;-)

Police na knížky

Učebnice, rozečtení knihy, fotoalbum z prázdnin, časopisy… Ty zabírají spoustu místa a nejspíš je máš rozházené po celém pokoji. Něco na stole, knížku, kterou ráda čteš před spaním, jsi hodila vedle postele, časák leží přehozený přes opěrku křesla, ve kterém sis ho četla. Kam s nimi jinam? Nech si od taťky přibýt na zeď poličku, kterou vyhradíš na všechny tyhle věci. Budou pěkně po ruce, ale přitom uklizené na svém místě.

A jakými vychytávkami zkracuješ povinný úklid ty? Poděl se o své triky v komentářích.

www.krasna.cz

Překladatelský oříšek :D :D

16. dubna 2011 v 20:08 Kravinky :-))


NORMÁLNĚ ČESKY:

Skákal pes, přes oves,
přes zelenou louku.
Šel za ním myslivec,
péro na klobouku.
Pejsku náš, co děláš,
žes´ tak vesel stále ?
Nevím sám, řek´ bych vám,
hop a skákal dále…

NO A PRAŽÁK TO ZAZPÍVÁ TAKHLE:


Skákal pééés přes ovééés,
přes zelenou loukúúú.
Šel za nííím myslivéééc,
pééro na kloboukúúú.
Pééjsku náááš, co děláááš,
žes tak vesél stáálééé ?
Navím sáám,řek´ bych vááám,
hóóp a skákááál dááálé…4.4.-10.4.

12. dubna 2011 v 15:25 Počítadlo
Navstevnost za minuly tyden (4.4. 2011 - 10.4. 2011) je:
Pondeli: 37
Utery: 37
Streda: 31
Ctvrtek: 30
Patek: 29
Sobota: 48
Nedele: 39

Celkem: 251

Na to,že tu nepřibyl žádný článek během týdne mooooooc dobrá návštěvka! Díííky! :-*

28.3.-.4.

5. dubna 2011 v 19:36 Počítadlo
Navstevnost za minuly tyden (28.3. 2011 - 3.4. 2011) je:
Pondeli: 33
Utery: 33
Streda: 33
Ctvrtek: 28
Patek: 32
Sobota: 24
Nedele: 35

Celkem: 218

YOUTUBE: Rozhovor mezi dvojčaty nemluvňaty :D :)

1. dubna 2011 v 6:27 Videoklipy

--icône 39----icones 001------pixel-------- 798