Leden 2010

Miro Šmajda

31. ledna 2010 v 23:06 Photoshooty
imagebam.comfree image host free image host free image host free image host
www.miro-smajda-daily.blog.cz

31.1.

31. ledna 2010 v 19:20 DIARY
TřešněPřed chviličkou MŇAM maso :D x_x Dneska celkem hezky icône 39Nn včera jsem chtěla,ale bohužel jsem si vzala vybitý baterky,takže prd :-(((( MinerálkaGAY Love NnheyNe 19:20
icq,facebook,blog...icones 001Nova,Óčko (škola)KZP.... Kurva (zítra) zase pondělí :D Skupina na FB,tak jsem si na ni vzpomněla Tepláky,mikča,triko,spodní prádlo,fusky 85.gif image by SaliskoNew ikonka Fajne
domekhouse At houm :D


Klikajda

31. ledna 2010 v 11:10 Blbosti
Made by JaňulaTexturky

30. ledna 2010 v 17:44 Kravinky :-))
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Zdroj:


Birds

29. ledna 2010 v 20:21 Pixels,smiles

I wanna spring

29. ledna 2010 v 20:16 Designy

Spokojenost: 99%
Výrobce: Jaňula
Trvanlivost: 29.1. 12.2.
Název:I wanna spring


Autííí

28. ledna 2010 v 14:56 Pixels,smiles


www.mydlovabublina.blog.cz18.1.-24.1.

25. ledna 2010 v 14:37 Počítadlo
Navstevnost za minuly tyden (18.1. 2010 - 24.1. 2010) je:
Pondeli: 35
Utery: 20
Streda: 30
Ctvrtek: 22
Patek: 38
Sobota: 39
Nedele: 43

Celkem: 227


Pozor na hesla!

24. ledna 2010 v 18:07 Kravinky :-))
Tenhle článek mě docela zaujal....vlastně ani nevim proč,ale ,,musím" ho sem dát... :D Třeba nějakýho blogaře zachrání před smazáním blogu

Mezi hesly převažují číselné kombinace, nechybí ale ani vyznání lásky.
Na 32 milionů hesel analyzovala společnost Imperva, která se zabývá ochran bezpečnosti dat. Reagovala tak na situaci, kdy loni v prosinci se hackeři dostali na stránky webu RockYou. Získali tak přístup právě k milionům hesel.

Imperva všechny, kteří si s hesly na internetu moc nelámou hlavu, varuje, že velmi riskují. Teď společnost zveřejnila žebříček nejpoužívanějších hesel na webu. Chce tak zabránit tomu, aby lidé používali stále stejné kódy.

"Musíme si uvědomit, že v dnešní době znamenají jednoduchá hesla téměř automaticky útoky hackerů," říká šéf firmy Amichai Hulman. "Hackeři tak jen s minimálním úsilím získají citlivé informace," dodává.

Průzkum vyšel v angličtině, slovo "password" neboli heslo je ale často používané i v našich končinách. "Iloveyou" není třeba překládat. Někoho ale možná překvapí, že na šestém místě se umístilo heslo "princess" neboli "princezna". Je vidět, že počítačoví uživatelé ovládající angličtinu mají smysl pro romantiku, ale s invencí už je to horší.
Odborník na zabezpečení počítačů Hulman také uvedl, že by zaměstnanci neměli používat třeba na sociální síti Facebook stejná hesla jako v práci. "Za určitých okolností by to mohlo znamenat zhroucení firemních

Zdroj: www.tn.cz

Fame-cesta za slávou

24. ledna 2010 v 17:30 Filmy
Plakát:
Originální název: Fame
Žánr: Drama, Komedie, Muzikál, Rodinný, Romantický
Rok výroby: 2009
Délka filmu: 107 minut
Země: USA
Režie: Kevin Tancharoen


Exploze hudby, tance a výkony těch nejlepších herců a umělců skutečného života. Tito nadaní teenageři cvičili a připravovali se celé dětství, aby dokázali, že jsou těmi nejlepšími z nejlepších. V neuvěřitelně soutěživé atmosféře bude však jejich vášeň podrobena té nejtěžší zkoušce. Snem každého studenta je lišit se od svých vrstevníků a vyniknout. Tréninkový program však komplikují domácí úkoly a zkoušky, a tak se brzy projeví, kdo má nejen talent, ale i disciplínu a píli potřebnou pro celkový úspěch…


Zvláštní tvary

24. ledna 2010 v 7:59 Blbosti

Úžasný pohled do minulosti civilizací byl potvrzený moderní vědou o výživě.

Ukazuje se, že to, co bylo jednou nazvané "Doktrínou znamení", bylo neuvěřitelně správné. Potvrzuje se, že každá potrava má vzhled, kterým se podobá tělesnému orgánu nebo má psychologickou funkci a tento vzor se chová jako signál nebo znamení, jaký úžitek z potravy má konzument.

Plátek mrkve vypadá jako lidské oko. Zornička, duhovka a paprskovité linky vypadají jako lidské oko... a skutečně dnešní věda dokazuje, že mrkev zvyšuje cirkulaci krve v oku a funkci očí.
Rajské jablíčko má čtyři komory a je červené. Srdce je také červené a má čtyři komory. Všechny výzkumy dokazují, že rajčata jsou ta pravá potrava pro srdce a krev.
Hrozny visí ve shluku, který má tvar srdce. Každý hrozen vypadá jako krevní buňka a všechny dnešní výzkumy ukazují, že hrozny jsou nesmírně vitalizující potrava pro srdce a krev.
Vlašský ořech vypadá jako malý mozek, s levou a pravou hemisférou,vyšší velký mozek a nižší malý mozek. Dokonce brázdy a záhyby jsou na ořechu jako na mozkové kůře. My už nyní víme, že ořechy pomáhají rozvíjet více než 3 tucty neurotransmitérů pro fungování mozku.
Fazole vlastně uzdravuje a pomáhá udržovat funkci ledvin, a skutečně, semena vypadají jako ledviny lidí.
Celer, rebarbora a podobné rostliny vypadají jako kosti. Tato potrava cíleně posiluje kosti. Kosti obsahují 23 % sodíku. Pokud nemáš dostatek sodíku ve své stravě, tělo ho tahá z kostí a tím je oslabuje. Tato potrava doplňuje a zásobuje kostru těla.
Baklažán, avokádo a hruška jsou zaměřené na zdraví a funkci dělohy a děložního hrdla. Také vypadají jako tyto orgány. Dnešní výzkumy ukazují, že když ženy konzumují 1 avokádo týdně, vyrovnává to hormony a působí jako prevence rakoviny děložního krčku. A je to důmyslné: ... trvá 9 měsíců než z květu avokáda naroste zralý plod. Obsahuje 14 000 nutričních chemických složek v každém z těchto plodů (moderní věda zatím prozkoumala a pojmenovala 141).
Fíky jsou plné semen a visí v dvojicích, když rostou. Fíky zvyšují pohyblivost mužských spermií a jejich počet a také pomáhají překonat mužskou sterilitu.
Sladké brambory (batáty) vypadají jako pankreas a vlastně vyrovnávají glykemický index při diabetu.
Olivy jsou výborné pro zdraví a funkci vaječníků.
Grapefruity, pomeranče a jiné citrusové plody vypadají jako mléčné žlázy a vlastně podporují zdraví prsů a pohyb lymfy do prsů a z prsů.
Cibule vypadá jako tělesné buňky. Dnešní výzkum ukazuje, že cibule pomáhá odstraňovať odpady ze všech tělesných buněk. Dokonce vyvolává slzení, které vyplavuje epytelové vrstvy z očí.
Banány, okurky, cukety a jiné podobné plody jsou zaměřené na velikost a sílu mužských pohlavních orgánů. Je to pravda!
Arašídy mají velký účinek na semeníky a sexuální libido. Arašídy byly zakázané jako potrava pro muže v klášterech během středověku. Mnoho lidí si neuvědomuje, že arginín, hlavní komponent Viagry je z arašídů.

Zdroj: www.mydlovabublina.blog.cz

Spongebob

24. ledna 2010 v 0:01 Pixels,smiles
Některý už tu možná jsou ;)23.1.

23. ledna 2010 v 14:21 DIARY
TřešněK obědu jsme měli rybí file a brambor. kašix_x Mrzne až praští :-( icône 39Ne!MinerálkaGAY Love NnheyNe 14:21
icq,facebook,blog...icones 001Nova,Óčko (škola)Od pondělí praxe,fuuuj Jeans,mikča,triko,spodní prádlo,fusky 85.gif image by SaliskoNew ikonka Fajne
domekhouse V době zvěřejnění článku někde pryč xD
--icône 39----icones 001------pixel-------- 798