Co je X Factor?

3. února 2008 v 0:41 |  X Factor
X Factor nezná hranic
Poprvé v historii přichází do České republiky pěvecká soutěž pro všechny generace, pro jednotlivce i skupiny. Nezáleží na tom, kolik je vám let a jakému žánru se věnujete, ale jestli máte talent a chuť v životě něco dokázat. A samozřejmě X Factor!
Co je X Factor?
X Factor je největší pěvecká castingová show, která dosud dorazila do České republiky. Poprvé v historii otevírá šanci stát se hvězdou lidem všech věkových kategorií, všech hudebních žánrů a stylů. Poprvé v historii mohou také o své místo na slunci bojovat vokální skupiny dvou až šesti zpěváků.
X Factor v zahraničí
Soutěž X Factor pochází z Velké Británie a má ji "na svědomí" populární porotce castingových soutěží Simon Cowell. Od své premiéry byla soutěž uvedena již v deseti zemích světa, kde dosahuje nadprůměrné sledovanosti. Největších úspěchů pak slaví v cílové skupině mladých diváků 15-34 let. Ve Velké Británii aktuálně
běží již čtvrtý ročník, jehož první díl sledovalo rekordních 9,5 milionu diváků.
Milionová výhra
Vítěz X Factoru jako první z vítězů pěvecké soutěže v České republice kromě kontraktu s hudebním vydavatelstvím na vlastní album získá i finanční prémii milion korun, kterou bude moci využít na rozjezd své profesionální kariéry.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
--icône 39----icones 001------pixel-------- 798