Září 2007

Písejte komentíky PLS

23. září 2007 v 18:38
Proč mi tu nikdo nepíšete komentíky????

Účesy podle tvaru obličeje

22. září 2007 v 17:59 Beauty triky

Vyber si ten nejlepší pro tebe!

Možná se ti už někdy stejně jako mně stalo, že jsi si v časopisu vybrala super účes, nebo jsi se inspirovala svou oblíbenou hvězdou a myslela jsi, že když sluší nějaký účes jí, budeš v něm vypadat skvěle i ty. To samé se stalo mně a na konci jsem byla pěkně zklamaná. Hlavní je, poradit se s profesionální kadeřnicí a myslet na to, jaký máš tvar obličeje, kvalitu a typ vlasů. Podle toho pak můžeš vybírat. Pokud nosíš brýle, máme pro tebe také pár skvělých tipů! Jaké ti nejlépe sednou? :-)

TYPY OBLIČEJE

Oválný obličej

= lícní kosti se zužují do úzké brady a úzkého čela. Pokud máš oválný obličej, buď šťastná! Považuje se za dokonalý tvar, kterému sluší téměř jakýkoliv účes! :-)
Nosíš brýle?
Oválný tvar obličeje je jako výhra v loterii také při výběru brýlí. Sluší ti skoro všechny typy brýlí, tak se nebraň novinkám!

Kulatý obličej

= široké čelo v oblasti vlasové linie, vyplněné tváře pod lícními kostmi, často krátký a silnější krk. Potřebuješ navodit dojem štíhlosti, proto si nikdy nevybírej kudrny, ale spíše hladší účes! Pozor - bez pěšinky uprostřed! Hlavně nezkoušej krátkou hustou ofinu. Pokud ofinu chceš, měla by být sestříhaná a delší, nebo vyčesaná z čela. Aby vypadal tvůj obličej užší, měj vlasy po stranách uhlazené, nebo zvol celkový sestřih nakrátko. Vybírej si účesy, které se sčesávají dopředu a obličej rámují tak, že díky tomu vypadá štíhlejší.
Nosíš brýle?
Zeštíhli kulatý tvar obličeje brýlemi s výraznější horní obrubou. Tmavší a černá skla také zužují. Vyhni se hlavně malým oválným a oblým tvarům, které by ti spíše uškodily!

Podlouhlý obličej

= jemné úzké lícní kosti, vysoké čelo a dlouhá zakulacená brada. Tvar obličeje zmírníš kratšími sestříhanými vlasy do vrstev. Vlasy zkus načesat třeba do drdolu s ofinou. Nesedne ti účes bez ofiny z rovných, stejně dlouhých vlasů. Tvoje vlasy by také rozhodně neměly být delší než po bradu. Zvlněné vlasy po stranách obličeje jsou super, protože ho trochu zjemní a rozšíří. Ofina je taky v pohodě - dokáže obličej opticky zkracovat.
Nosíš brýle?
Plastové větší obroučky, které jsou lehce zakulaceny, s podlouhlým obličejem skvěle kontrastují. Inspiruj se třeba u Gwen Stefani, která si je oblíbila!

Srdcový obličej

= široké čelo a lícní kosti s kulatou úzkou bradou. Budeš vypadat skvěle se střapatým účesem a velkým objemem, zkus také ofinu, ta výborně vyváží úzkou bradu a opticky úží široké čelo. Kudrny nebo vlnky ve výšce brady ji opticky rozšíří.
Nosíš brýle?
Výrazné velké brýle nejsou pro tebe to pravé ořechové. Tvému obličeji pomůžou jemné a lehké typy brýlí bez rámečků. Vyřádit se můžeš při výběru barevného tónování skel a vtipných detailů po stranách obrouček brýlí.

Hranatý obličej

= shodná šířka čela s bradou, hranaté lícní kosti často doplňuje ostrý profil. Široké čelo zjemníš delší nadlehčenou ofinou. Vlasy stupňovitým sestřihem navrstvíš - nasměruj je do obličeje, tím opticky vytvoříš dojem oválného tvaru. Když účes ještě trochu zvlníš, zbavíš ho hranatosti a odvedeš pozornost od ostrého profilu. Stejně tak zabere pěšinka na straně!
Nosíš brýle?
Vhodné brýle pro tebe? Ty s lehce zakulacenými obroučkami ve tvaru motýlích křídel. Vyvaruj se temných skel, světlejší zabarvení bude pro tebe mnohem lepší!

Trojúhelníkový obličej

= široké čelo postupně se zužující do špičaté brady. Pro tebe se hodí účes z polodlouhých vlasů, který může být ve výšce brady trochu rozevlátý. Nehodí se vlasy vyčesané do výšky, které ještě více rozšíří čelo.

Obdélníkový obličej

= délka mezi čelem a bradou je podstatně delší než mezi lícními kostmi. Obličej má hranaté rysy. Vyber si účes se zakulaceným tvarem, například sestříhané mikádo. Naopak zapomeň na vlasy vyčesané z čela.

Čtvercový obličej

= hranatý obličej se širokým čelem a čtvercovým tvarem čelistí. Šířka čela a šířka brady je shodná se vzdáleností mezi čelem a bradou. Super je pro tebe účes se zakulaceným tvarem, sestříhanými, vlnitými nebo lehce zkadeřenými vlasy a pěšinkou na straně.

Jak na rozvrhy?!

9. září 2007 v 19:02 Návody
1.Si nejdříve najdeš obrázek na který chceš dělat rozvrh
2. otevři PhotoFlitr
3. Vlož obrázek co si si vybral/a do PhotoFlitru
4. PhotoFlitr nech otevřený! Zajed do levého dolního rohu na ,,Start" programy,Microsoft Office a nakonec Microsoft Office Exel 2003
5. Označ si kolik čtverečků chceš a dej kopírovat
6. Otevři si PhotoFlitr s obrázkem na rozvrh a mřížku co si si skopíroval/a vlož na obrázek a dej na místo kde bude
7. Klikni na mřížku a dej možnost vložení ,, Průsvitnost: 75% a zvětši si mřížku jak potřebuješ
8. udělej rozvrh podle svých představ ......závěrečně může vypadat třeba takhle.......
Doufám že se vám to povede a pochopíte to.....¨

Chcete vyšší návštěvnost?

8. září 2007 v 17:33 Co se jinam nehodí...
Jak zvýšit návštěvnost? Jednoduše, stačí jen když si toto zkopírujete a dáte na bloček....fakt to funguje, protože jsou tam slova, která lidičky nejčastějc vyhledévaj. Tak to zkuste!
Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears, Hilary Duff a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo.Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Tenis, Basketbal. Snowboard. Realismus.George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer.
FÁKT TO FUNGUJE!!! TAK TO ZKUSTE sice šecko nemusí bejt pravda ale to už se neřeší ,tak hodně štěstí!

super den(2.9.)

2. září 2007 v 19:55 DIARY
Dneska byl dooost super den,ptž jsem jěště těsně před začátkem střední školy viděla spolužáky ze základky byli jsme na houpačkách na hřišti u školy a suprově jsme pokecali.Byly tam taky soutěže pro malý děcka....................a jak jsme byli na tom hřišti,tak já byla na houpačce a žuchla jsem z ní,ale naštěstí tam byl písek,ale mám ho všude :-DDDDDDD
A zítra do školy...Na střední!!..No, asi si to ještě neuvědomuju....došlo mi, že už se jen jednou vyspím a jdem, ale nepřipouštím si to..to je děs, rok od roku sou ty prázdniny kratší...

Sk8

1. září 2007 v 22:45 Devianart
Click na CELÝ ČLÁNEK

Školaaaa!!

1. září 2007 v 21:49 DIARY
Ahojky, tak zejtra neděle a pak už škola !!
ty prázdniny strašně rychle utekly :-O
Já se do školy, tak CELKEM páč jdu na střední,bude to něco novýho,poznávání novejch spolužáků a taky novejch předmětů....
Jak jste si užívali prázky?
Jak se těšíte do školy vy ?
Pište do komentářů :-*
--icône 39----icones 001------pixel-------- 798